Zaključna tekma sezone 2016/2017

Posted by Rokometni klub Metlika on April 23, 2017 · 1 min read

Naši člani so z včerajšnjo tekmo zaključili sezono na odličnem 5. mestu na sredini lestvice 2. državne lige. Tokrat je na tekmi slavila gostujoča ekipa z rezultatom 30 : 32. V prvem polčasu varovancem trenerja Petra Mileka ni uspelo vzpostaviti čvrste obrambe. Gostje so do odmora uspeli pridobiti prednost 6 golov. Po slabšem prvem so v drugi polčas naši fantje stopili povsem v drugačni luči in nasprotniku vsilili svoj način igre. V obrambi se je posebej izkazal Matej Dragovan in oba golmana. V zaključku je uspelo fantom izenačiti rezultat na 28 : 28. Najboljši strelci tekme so: Žiga Hutar z 11, Staš Dobrila z 8 in Semin Mahmić s 6 zadetki.

Zahvaljujemo se gostilni Pr’ Bartusu in restavraciji Pri Starem Pildu za gostoljubje.

METLIKA DOK NE VMREM!